Evden Eve Taşımada Aradığınız En Güvenli Firma
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Akdere Nakliyat

Akdere NakliyatAkdere Nakliyat Siz müşterilerimize Ankara Akdere’de hızlı seri güvenli taşınma  hizmeti sunarak eşyalarınıza kendi ürünlerimiz gibi değer altında Türkiye’mizin bir ucunda diğer ucuna en ufak bir hasar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Birinci sınıf eleman ve ekipmanlarımıza oluşan şirketimiz her türlü taşınma hakkında işlemlerinizi sorunsuz yerine getirmekte. Akdere Evden Eve Nakliyat olası doğal oluşabilecek sorunlara karşı öncelik kendi firmamız büyük bir itina içerisinde azami bir dikkat çerçevesinde özen göstermekle beraber eşyanızın tümünü soğutan kapsamı altına alıyoruz.

Akdere Evden Eve Taşımacılık müşteri arzu ve isteklerini daima ön planda tutarak hizmet sağlıyoruz. Bize göre müşteri memnuniyeti daima zirvede tutulmalı farkındayız ki müşterilerimizin bizden memnuniyeti bizim devamlılığımız için hizmetimizi sürdürebilmemiz  için ilk sırada gelir. Akdere Şehir İçi Nakliyat ve Etimesgut Şehirlerarası Nakliyat Taşımacılık piyasasında kalıcı olmanın sizlerden aldığımız pozitif dönüşlerin referanslarınızın sayesinde olduğunun  bilincindeyiz. Sizlerden tek bir olumsuz dönüş almamak bizim şirketimizin gururudur. Eşyalarınızı profesyonel eğitim almış personel ekibimiz ile gerçekleştirmekte işimizin başından sonuna dek başında bulunmaktayız.

Akdere Ev Taşımacılık Müşterimiz ile her daim iletişim halinde olarak en ufak bir pürüz dahi olmaması adına çaba sarf etmekteyiz. Akdere Taşımacılık Şirketleri olarak Sigortalı ve asansörlü taşıma ile en güvenli sizin için sağlam bir iş çıkartıyoruz. Ekibimiz güler yüzlü iş ahlakını prensip edinmiş tecrübe ve deneyim sahibi ehli kişilerden oluşturduk. Biz size en iyi hizmeti elemanlarımızın yaptığı hizmetler olduğunun farkındayız. Akdere Taşımacılık Elemanlarımızı her biri yaptığı iş alanında sertifikaları sahiptir. Asansör kullanıcımız eğitimli operatör eşliğinde eşyanız tanınmaktadır. Eşya araç içerisine yerleştirirken birbirlerine çarpma ezme ihtimali olmaması adına istiflenmesinin itina ile yapılmaktadır. Ankara’da Akdere Nakliyat Firmaları şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık şirketi olarak sizlere en güvenli ve kaliteli hizmeti sunmayı sadece sözle vaat etmiyoruz bunları sözleşme halinde kâğıda döküyoruz. Akdere Taşımacılık Firmaları  olarak 7/24 saat çevrimiçi çağrı numaralarımızdan bizimle iletişime geçiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir