Ankara Kurumsal Şirket Taşımacılığı çok zorlu işlerden biridir. Ankara’da fabrika taşımacılığı, nakliye sektöründe büyük sorumluluk gerektiren ve bu sorumluluğu bir çok firma tarafından yapılamamaktadır. Ancak bu firmalar arasında firmamız gibi kurumsal ve işini takip ederek sağlam bir şekilde yapan firma bulmanız çok zordur. Bu bakımdan fabrikalarınızın taşınması hususunda mutlaka iyi bir firma seçmelisiniz.

Ankara Kurumsal Şirket Taşımacılığı

Bizlerle iletişim kurduğunuzda sizlere ekspertizi yönlendirecek bu işi geniş çaplı uzman ekibimizin fabrikamızda bulunan makina veya buna benzer herşeyi tebit eder eşyaların taşınması ile ilgili genel durum hakkında bilgi almasını sağlayacağız.

Daha başından bu şekilde başladığımız detaylı inceleme sonucunda nakliye işleminin nasıl yürütüleceğini tahmin edebilirsiniz. Gayet mantıklı ve planlı programlı çalışılması ve yürüttüğümüz nakliye hizmetimiz sizlerin de takdir edeceği üzere elbette ki olumlu ve verimli bir şekilde tamamlanıp sonuçlanacaktır. Maalesef bizler diğer firmalar gibi yapmayacağımız şeylerin sözünü vermeyiz. Kurumsal bir firma olmayı gerektiren tüm özelliklere sahibiz.

 

Ankara Kurumsal Şirketi Nakliye

Bir yerden bir yere taşınan eşyaların mutlaka dikkatli bir şekilde özenle taşınması gerekmektedir. Bunu da ancak bilinçli bir şekilde hareket eden firmamız ile işinin ehli olan elemanlarımıza yaptırmak gerekir. Ekspertiz ekibimiz tarafından çıkarılan rapor doğrultusunda hem fiyat hemde planlı hareket ederek fabrikamızda gelmekte ve eşyalarınızın paketleme işleminize başlamaktayız.
Paketleme ve ambalaj işleminde özenle hareket ederek eşyalarınızı en iyi ve en korunaklı şekilde şekilde özenle paketliyoruz. Fabrikanın ilk olarak en temiz kısmı ofis kısmından başlıyoruz ve geniş çaplı paketleme işlemlerini yapıyoruz.

Ofisinizde ki mobilyalar montaj elemanları tarafından demonte edilmekte ve bu şekilde daha az yer kaplaması sağlanmaktadır. Bunun yanında sökülen parçalar numaralandırılarak tekrar takılacağı için ayrı yerlerde muhafaza edilir. Daha sonra elektronik eşyalar titizlikle ambalajlanır. Bilgisayar gibi veya diğer kırılabilecek daha hassas eşyaları pat patlı naylonlar ile sarılır paketlenir.

Kurumsal İş Yerlerinizi Güvene Taşıyoruz

Ambalajlama işlemine hızla devam ederek diğer fabrikada bulunan büyük makinelerin ambalajlama işlemini tüm ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz. Ambalaj malzemesi olarak ta firmamıza özel olarak bulundurduğumuz malzemelerimiz ile ambalaj yapmaktayız. Aynı zamanda eşyalarınızı sarsıntılara karşı araca düzenli yerleştirilir ve korumak için de havalı naylonlar kullanıyoruz.

Deneyimli ve uzman elemanlarımız eşyalarınızı ustalıkla yerinden alarak paketleme işlemlerinin bitmesinden hemen sonra araca yerleştirme işlemine başlarız. Personelimiz aynı zamanda fabrikamızın daha hızlı bir şekilde taşınması sağlamak için hızlı hareket ader. Buradaki amacımız sizlerin fabrikamızın taşınmasında kolaylıklar sunarak kaybedeceğiniz zamanı telafi etmektir.
Bu sayede bir an önce yeni fabrikanıza taşınmış, kurulmuş ve işlerinize bir an önce yoluna koyarak iş kaybınızı en aza indirgemiş oluyoruz.

 

 

  • Lütfen Puan Vermeyi Unutmayınız.
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...