Firma, nakliye hizmeti başladığından taşıma süresince eşyaların güvenliğini kesinlikle garanti ederiz. Bunun için gerekli önlemleri alarak işe başlarız. Şehirler arası tüm evden eve nakliyatla mümkün oldukça hızlı ve aktif gerçekleşir. Bazen dış etkenler nakliye hizmetlerini oldukça etkileyip zorlaştırabilir. Kış mevsimlerinde çevresel faktörler eşyaların taşınırken zorlaştıra bilir. Nakliye firması olarak her soruna bir çare bulmak bizim sorumluluğumuz altındadır.

Nakliye firmaları ile yapılan görüşmelerde bir çoğu sigorta yapmadan hizmet verirler. Gerekli olan tüm bilgileri alarak size en iyi hizmeti sunarız. Uzaklığa ve taşınan eşya sayısına göre uygun verilen hizmetlerimiz tüm müşterilerimizi kapsamaktadır. Müşteri ne kadar ödemesi gerektiğini taşıma işi önce belirlenir bilir ve şüphelerinden tamamıyla kurtulmuş olur. Nakliye sırasında ya da taşıma sonrasında ek ücretlerle hiç birşekilde karşılaşılmaz.

Paketleme Ve Montaj Hizmeti

Eşyaların toplanmasından indirilene kadar işlemlerde geçen süreç belirli bir düzen içinde yürütülerek gerçekleşmeli. Eşyalar türüne göre düzenli ve titizlik içinde paketlenmeli, düzgün ve sıra ile dizilmelidir. Kırılacak eşyalarda havalı naylonlar ile koruması yapılır ve ambalajlar kullanmak çok önemlidir. Elektronik cihazların sağlam ve dikkatli yerleştirilmesi çok önemlidir. Eşya ağırlıklarının göz önünde bulundurulması ve bunun için montaj elemanlarıyla yapılması gerekir. Eşyaların sıralı dizilmesi ve taşınması, araca bindirme ve indirme öncelikleri gibi sayılabilecek birçok detay aklınıza gelmeyebilir. Bu işi işin ehli olarak yapan firma olarak her türlü riski göz önünde bulundurarak taşıma işlemini gerçekleştiririz.

Taşınmanın Keyfini Yaşayın

Bu süreçte kişilere düşen bir gözetim ya da takip etme zorunluluğu yoktur. Eşyalar firma garantisi altında güvenli, garantili bir şekilde yeni evinize taşınır. Hizmetin şekli %100 müşteri memnuniyetini kazanmayı hedeflemektir. Firmamız, müşterinin isteğine göre davranmayı ve o doğrultuda hareket etmek zorundadır.

 

 

  • Lütfen Puan Vermeyi Unutmayınız.
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...