Ankara Taşımacılık Fiyatları ile geçen yıl Ankara’dan İstanbul’a 2500 TL götürdüğümüz bir ev eşyasını bu gün ise indirimli fiyat dahilinde 3320 Tl ye taşımaktayız.
Müşterinin eşya listesinde Buzdolabı, beyaz eşya gurubu, Oturma takımı, yatak odası ve çocuk odası eşyaların paketlenmesi bunlar için kullanılan malzemeler hepsi firma tarafından karşılanmaktadır. Taşımada işçiliğin zor olan şeyler eşyaların toparlanması ve taşınması bunlar ekip ile yapılsada zaman almaktadır. Şehirler arası Ankara çıkışlı İstanbul teslimatlı, taşımalarda Ankara’dan İzmir’e teslimatlı parça eşyalarda, 0+1 veya 1+1 eşyalarınızda şehirler arası parça eşya taşıma sorunsuz olarak hizmet sunmaktayız.

Ankara Taşımacılık Fiyatları

Nakliyat sektörü zorlu bir alan olduğu için yetki belgelerine sahip olan taşıma firmaları kaliteli hizmet vermekte zorunludur. Birde piyasada korsan nakliyatçılar eklenince firma gibi görünen kişilere aldanıp iş yapmaya kalkışırsanız pek çok zararları göze almış olursunuz.

Nakliyat işlerinizde herzaman doğru firmayı seçmeniz hem bütcenize hemde eşyalarınızı güven altına almış olursunuz. Evden eve taşımacılık hizmetinde kaliteli taşınmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ankara taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamız ile her bölgeye en iyi derecede güvenle ilerlemekteyiz.

Rakip firmaları geride bırakmaya yönelik bir çok adımlar atarak müşterilerimizin memnuniyetini ilk sıralara koymaktayız. Taşımacılık hizmeti zor ve zahmetli bir iş olarak görülse de ayrıntıya yapılması gereken iştir. Yaptıkları işi sadece bir eşya taşıma olarak gören firmalardan aldığınız hizmetler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Eşyalarınız eski evinizden yeni evinize kadar sağlam bir şekilde dikkat ve özveri içerisinde taşınır.

 

 

  • Lütfen Puan Vermeyi Unutmayınız.
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...