EV & OFİS TAŞIMACILIK
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü NakliyatAsansörlü taşımacılık Ülkemizin her noktasına nakliye anlamında asansörlü taşımacılık hizmeti ulaştırmaktayız. Özellikle çok katlı binalarda ihtiyaç duyulan bu uygulama ile, her türlü eşyanız çok güvenli ve kolay bir biçimde araçlara yüklenmektedir. Asansörlü taşımacılık hizmeti almak istiyorsunuz ve sektörün lider firmalarından biri ile uzlaşma içine girmeyi mi planlıyorsunuz? O halde sizleri yarı yolda bırakmayacak; tecrübeli personeli ile her zaman memnun kalacağınızı garanti ettiğimiz taşımacılık firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz. Güvenilir ve dikkatli taşıma işlemlerini gerçekleştirmede profesyonel diyebileceğimiz konusunda eğitimli personelimiz eşyalarınızın asansöre yüklenmesi ve araca güvenilir bir şekilde yerleştirilmesinde en titiz yaklaşımlarla hareket etmektedirler. Siz de onlarla bu yolda birbirinize güven çerçevesinde inanarak ilerlemek istiyorsanız firmanın güvenilirlik ilkesine bağlı kalarak randevu alabilirsiniz. Tüm asansörlü nakliye işlerinde gece gündüz demeden sizler için taşıma yapıyoruz.

Firmamız İle Yükseğe Daha da Yükseğe…

Firmamız İle Yükseğe Daha da YükseğeEvden eve nakliyat, ofis nakliyat, kurumsal taşımacılık gibi taşınma eylemlerin de hangi katta olursanız olun, ne taşıtmak istiyorsanız isteyin, eşya veya yükünüzün nakliye araçlarımıza yerleştirilme işlemine kadar eşya taşınmasında doğru yöntemleri izleyerek asansörlü taşımacılık hizmetini sağlamaktayız. Eşyanın boyutu ve ağırlığı ön plana alınarak gerçekleştirilecek olan asansöre yerleştirilme işlemlerinde deneyimli ekibimiz her zaman ön planda hareket etmektedirler. Bu konuda alınan eğitim sürecinde başarılı olan elemanlarımız bu hizmeti almak isteyenler için yardımcı olan personellerimiz olmaktadırlar. Eşya taşımada iş takip sistemini ön palana alarak çalışan firma elemanlarımız sizlerin memnun kalacağınız hizmetlerle en doğru zamanda alabileceğiniz randevu işlemlerini gerçekleştirmektedirler. Asansörlü taşımacılık için olmazsa olmaz olan lojistik destek ihtiyacında da en iyiyi vermede adımızı duyurmaktayız.

Türkiye genelin de asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmak isteyen herkes nakliye şirketimizden destek talep edebilir. Diğer firmalara fark katıcı eleman tecrübesi ve işbirliği ile çalışma anlayışını hakim olduğu nakliyecilik hizmeti sizleri memnun edecek şekilde ayağınıza kadar getirilmektedir. Sizlerin bizi istemeniz durumunda ekibimiz talebiniz doğrultusunda istediğiniz adrese gelerek expertiz uygulaması gerçekleştirmektedir. Ardından taşıma için gerekli olacak araç ve asansör temini için teknolojiye ayak uyduran araç filosu uygulamasını hızlı bir şekilde tamamlayabilmektedir. Sigortalı çalışan elemanlar ile istenilen eşya tercihine göre asansörlü taşımacılık hizmetini en profesyonel şekilde gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz. Bizi tercihiniz ardından en uygun ve en kaliteli taşıma araçlarımız eleman kadrosu ile belirtilen saat ve tarihte adrese gelmektedir. Bazen çelik kasa, piyano taşımacılık hizmet talebinde bulunarak asansör taşımacılık hizmetini bu eşya taşımaları için talep edenler olabilmektedir. En iyi firma hangisi, en güvenilir firma hangisi ya da en güvenilir en tecrübeli eleman kadrosu hangi taşımacılık firmasında diye araştırma yapmaya son demeye hazır mısınız? Hepsi ama hepsi bizim firmamızda diyerek sizlere her konuda güvenilirlik sağlamaktayız.

Asansörlü nakliyat firması

olarak çalıştığımız personellerin hepsi nakliyat sektöründe en az 1 yıl eşya taşıma eğitimi aldıktan sonra firmamız tarafında sertifika verilerek işe alınmaktadır. Bir yıllık süre içerisinde alınan eğitimde bu personele, öncelikle müşteri iletişimi, davranış biçimi, eşya türleri, ambalajlama, taşıma, yükleme, istifleme, boşaltma ve son olarak da montaj konularında uzmanlar tarafından uygulamalı eğitimler verilmektedir. Şirketimiz bünyesinde görev alan tüm arkadaşlarımız sigortalıdır. Sigorta konusunda hassas olan şirketimiz asla, sigortasız personel çalıştırmaz. Asansörlü nakliyat şirketi olarak yıl boyunca bütün vatandaşlarımıza ve kurumlara şehir içi taşımaları için beraberinde şehirler arası evden eve nakliyat hizmetleri için cazip indirimlerimizden yararlana bilirsiniz. Tüm taşınma taleplerinizi son güne bırakmayın deriz. Nakliye konusunda bizimle erken temasa geçmeniz bazı avantajları da elde etmenizi sağlamaktadır. Yoğun olduğumuz dönemlerde de işinizi asla aksatmıyoruz ve gerekli taşınmacılık hizmetini yine tam olarak sağlıyoruz. Ev eşyaları, fabrika yükleri, parça eşyalar ve özel taşınması muhtemel tüm malzemelerin asansörlü taşımacılık kapsamında bir yerden, bir yere ulaştırılmasını bizimle sağlayabilirsiniz. Gerekli tüm güvenlik önlemleri alınarak ilgili taşıma işleminiz hiçbir sorun yaşanmadan tamamlanır. Siz bütün bunlar olurken kendi işinize konsantre olabilirsiniz. Araç temini, personel temini, paketleme için malzeme temini gibi işlemler için zamanınızdan çalmayın. Bütün bunların hepsini profesyonel ellere bırakın. En zor yüklerin altından uygun fiyatla, kolayca, başarılı bir şekilde kalkmak için bizi arayabilirsiniz.