Taşıma sektörüne getirilen ve bu sayede taşımacılığa hız ve güven veren Asansörlü Taşımacılık yeniliklerden biri olarak bilinir. Genellikle apartman boşluğunun dar olması, eşyaların zor taşınması gibi durumlarda nakliye esnasında bazı sorunlar zararlar meydana gelmekte idi. Ancak bünyemize dâhil ettiğimiz asansörlü taşıma hizmetimiz sayesinde hem performan arttığı gibi iş yüküde ortadan kalkmaktadır.

Asansörlü Taşıma Ankara

Kaşmir nakliye firmamız nakliye için gerekli olan tüm donanıma sahiptir. Çağın getirdiği yenilikleri takip etmekte ve her yeniliğe uyarak işi daha fonksiyonel hale getirmekteyiz. Bu kapsamda siz fiyatlarımızda değişiklikler olsada indirimlerde sunduğumuz asansörlü taşıma hizmeti ile nakliye işleriniz daha kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.
Bunun için işinde uzman ve tecrübeli elemanlarımız ile hizmet vermektedir. Böylelikle eşyalarınız emin ellere teslim etmekten asla korkmayınız. Mümkün olan en kısa süre içinde taşıma işleminde eşyalarınız alındığı gibi adrese teslim edilmektedir.

Asansörlü Taşımacılık Fiyatları

Asansörlü taşımacılık fiyatlarında hizmet kapsamında içerisinde asansör hizmeti ile binanın dışına yaklaşmakta ve üzerine yüklenen eşyalar indirme ve çıkarma işlemi ile daireye taşınmaktadır. Asansörün kullanılması için genellikle dairenin balkonu kullanılmaktadır. Taşıma sırasında herhangi bir risk olmadan asansörlü taşıma hizmeti en güvenli hizmettir.

Balkondan daireye alınan tüm eşyalar elemanlarımız tarafından istediğiniz yere yerleştirmesini yaparlar. Bu hizmetten yararlanabilmek için genelde şehirler arası taşımalarda fiyatlar değişmektedir. Firmamızda bu konuda ve taşımacılık sektörü hakkında geniş bilgiye sahip tecrübe ve kaliteye oldukca önem veren firmadır.

 

 

  • Lütfen Puan Vermeyi Unutmayınız.
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...