Evden Eve Taşımada Aradığınız En Güvenli Firma
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Ayaş NakliyatAyaş Nakliyat

 Ayaş Nakliyat Şehirler arası nakliye hizmeti için Ayaş Nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz. Firma Ankara’da 20 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Ana merkezi Ankara olan firma Türkiye’nin tüm illerine şehirler arası nakliye hizmeti vermektedir, bu nedenle hangi şehirde yaşarsanız yaşayan firmaya güvenebilirsiniz. Ayaş Nakliyat firması ile şehir içi nakliyat konusunda da hizmet alabilirsiniz. Firmamıza erişmek için farklı yolları deneyebilirsiniz. Yenilikçi ve modern bir yapıya sahip olan firma kendi adını taşıyan bir web sitesine sahiptir. Sade ve açıklayıcı tasarımı ile dikkat çeken web sitesinde çağrı merkezi ve e mail adres bilgilerine ulaşabilirsiniz. Teklif vermek ve talep almak için ise hızlı talep formunu doldurmanız önerilmektedir. Hızlı talep formu incelendikten sonra firma size kısa süre içinde cevap verecek ve karşılıklı bir iletişim sağlanacaktır.

 

Asansörlü Araçlar ile Taşıma

 

Nakliyat firmamız en yeni araçları kullanmakta ve müşterilerine hız konusunda teminat vermektedir. Firma çoğu nakliye firmasının kullanmadığı asansörlü araçları kullanmakta ve yüksek katlardaki taşınma işlemleri için bu eşyaları tercih etmektedir. Asansörlü nakliye ile  eşyaların merdivenlerden indirilmesi sırasına çizilmesini ya da zarar görmesini önlemektedir. Aynı şekilde asansörlü araçlar ile büyük, değerli eşyaların taşınma işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Piyano taşıma işlemleri sırasında çok tercih edilen asansörlü taşımacılık işlemleri ile Ayaş Nakliyat sektör içinde adını üst sıralara yazdırmıştır. Asansörlü taşımacılık antika eserlerin taşınması için de en ideal yoldur. Evinizde antika parçalar, çeşitli sanat eserleri biriktirmeyi seviyorsanız ve yeni bir eve taşınma düşünüyorsanız Ankara Kaşmir Nakliyat, Ayaş bölgesinde Ayaş Nakliyat başlığı altında  tercih edilebilecek en iyi nakliye firmasıdır. Firma tüm işlemlerinde müşteri memnuniyetini gözetmekte ve uygun fiyatlar üzerinden hizmet vermeye çalışmaktadır. Fiyat bilgisi alabilmek için hzılı talep formunu doldurabilir ve bilgi almak için firmanın sizi aramasını bekleyebilir ya da hiç beklemeden çağrı merkezini arayabilirsiniz. Çağrı merkezi 07:00 ile 23:00 saatleri arasında müşterilerine bağlanmakta, soruları ve şikayetleri dinlemektedir. Merak ettiklerinizi çağrı merkezi ile paylaşabilirsiniz.

 

Ayaş Nakliyat İle Farklı Alanlarda Nakliye İşlemleri

 • Ayaş Ev Taşıma
 • Ayaş Şehir İçi Nakliyat
 • Ayaş Şehir İçi Ev Taşıma
 • Ayaş Şehir İçi Ev Nakliyat
 • Ayaş Evden Eve Taşıma
 • Ayaş Evden Eve Nakliyat
 • Ayaş Parça Eşya Taşımacılık
 • Ayaş Asansörlü Taşımacılık
 • Ayaş Şehirler Arası Taşımacılık
 • Ayaş Şehirler Arası Nakliyat
 • Ayaş Şehirler Arası Ev Taşımacılık
 • Ayaş Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık

 

Ayaş Nakliyat firması evden eve taşımacılık işlemlerinin yanı sıra birçok farklı kullanım alanlarının taşınmasında da üstün hizmet sağlamaktadır. Bu hizmetlerden birisi de banka taşımacılık işlemleridir. Bankaların yeni bir binaya taşınma sürecinde firma müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bankaya öncelikle bir ekip gönderilmekte ve ücretsiz biçimde alanda inceleme yapılmaktadır. Sonrasında bu inceleme sonuçlarına göre kaç kişilik bir ekip çalıştırlacağı ve araç kullanılacağı kararlaştırılmaktadır. Buna göre de müşteriye tahmini bir fiyat sunulmaktadır. Bu şekilde iş sonunda herhangi bir ek masraf ile karşılaşmanız mümkün olmayacaktır. Fiyatlar makul ölçülerde tutulmaktadır. Monte ve demontaj işlemleri için de ek ücret alınmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir