Çamlıca Nakliyat ilçemizde Şehir içi nakliyat işlemlerinde doğru bir tercih yapmak istiyorsanız uygun bir seçim olacaktır. Deneyimli kadrosu ile dikkat çeken firma hız ve fiyat konusunda müşterilerini memnun eden bir yapıya sahiptir. Deneyime ve kaliteye çok önem veren firma eğitimli çalışanlardan oluşan ekiplere sahiptir. Firma Ankara’da sektöre girmiş, zaman içinde Türkiye’nin tüm şehirlere hizmet verecek biçimde kapasitesini arttırmıştır. Güler yüzlü ekip çalışanlarına yer veren firma tüm elemanlarını öncesinde belirli bir süre eğitim süzgecinden geçirmekte, sonrasında ekiplerine katmaktadır. Güvenilir hizmet anlayışına sahip olan firma en kısa sürede ulaştırma yapmaktadır. Ankara’da nakliye işlemleri için şehir içi hizmet veren firma 81 şehirde şehirler arası alanda nakliye hizmeti sağlamaktadır.

 

Çamlıca Nakliyat Müşteri Danışma Hattı ile Erişim

 

Çamlıca NakliyatÇamlıca Nakliyat yenilikçi yapısıyla gelişmiş bir  iletişim ağına sahiptir. 07:00 ile 23:00 saatleri arasında aktif biçimde çağrı hizmeti üzerinden hizmet veren firmaya bu ağ üzerinden haftanın her günü erişim sağlayabilirsiniz. Bu bölme ile fiyat konusunda bilgi alabilir, randevu talep edebilir, firmanın işletmesi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Firma aynı zamanda web sitesi kurmuş ve buradan da müşterileri ile iletişim kurmuştur. Ankara nakliyeci telefon numarası arıyorsanız firmamıza başvuru yapmanız önerilmektedir. Firmanın tüm telefon numaraları web sitesi üzerinde yer almaktadır. E-mail adresi üzerinden de iletişim kurabileceğiniz firmamızın web sitesi içinde müşteri yorumları ve hakkımızda bölümleri yer almaktadır. Hakkımızda kısmında ise firmanın geçmişi hakkında fikir edinebilirsiniz. Firma Asansörlü taşımacılık, fuar taşımacılık, evden eve nakliye, ofis nakliyesi, banka nakliyesi ve dershane nakliye hizmetleri bulunmaktadır. Bu hizmetleri firma tüm şehirlerde yapmaktadır. Ankara ya da İstanbul fark etmeksizin istediğiniz nakliye işlemi için firmaya güvenebilirsiniz.

 

Çamlıca Nakliyat İle Sigortalı Güvenli Taşımacılık

 

Çamlıca Nakliyat tüm eşyaları sigortalı nakliye kapsamında güven içinde taşımaktadır. Böylelikle eşyalarınıza bir zarar gelmesi halinde hasar ödemesini firma üstlenmekte ve müşterinin hiçbir maddi kaybı olmamaktadır. Firma eşyaların değeri için ücretsiz bir biçimde expertiz göndermektedir. Bunun yanı sıra eşyaların sökülmesi, ambalajlanması, taşınması, yeni eve taşınması ve eşyaların yeniden monte edilmesi nakliye firmasının ücreti içinde sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Sizin tek yapmanız gereken firmamıza telefon ya da web site üzerinden ulaşmaktır. Firma ambalajlı taşıma esnasında en kaliteli ve güvenilir araç gereçleri tercih etmektedir. Eşyaların hassaslığına göre ambalajlama işlemleri büyük bir özen içinde yapılmaktadır. Kırılgan ayna gibi eşyalar özel kutularda taşınmakta, beyaz eşyalar ise çizilmeyecek biçimde özel olarak paketlenmekte ve sonrasında özel nakliye kamyonlarına yerleştirilmektedir.