EV & OFİS TAŞIMACILIK
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Eşya Sigortası

Eşyalarınızın taşıma öncesinde sigortalanması çok önem arz etmektedir. Nakliye süreci her ne kadar firmamız tarafından zahmetsiz ve kolay bir şekilde gerçekleştirilse de yol ve çevresel etkilere bağlı olarak bazı olumsuzluklar ortaya çıkabilmekte. Bu gibi durumlarda sigortalanan her türlü eşyanın oluşabilecek zararı eşya sigortası sayesinde tazmin edilebilinmektedir. Sigorta kapsamına ev, ofis, işyeri, büro, fuar malzemeleri, ve kurumsal eşyalar girebilir.

Sigortalama aşamasında eşyanızın hangi sigorta paketinden fayda göreceği konusunda birlikte karar veriyoruz. Bizler firma olarak hiçbir müşterimizin mağduriyet yaşamadan eşyalarının sağlıklı bir şekilde adrese ulaştırılması tarafındayız. Eşya sigortası yapılmadan önce ilgili uzmanlarımız tespit için sizlerle bir araya gelecektir. Sizinle beraber taşınması gereken eşyaların bir listesi oluşturularak sigorta kapsamına girmesi sağlanacak ve sonrasında taşıma işleminin tamamlanması hedeflenecektir.

Eşyalarınızın en güvenli şekilde taşınabilmesi için sigortalama işlemini tüm firmalardan talep ediniz lütfen. Bu konuda destek veremeyen firmalarla çalışmayı çok tercih etmeyin. Firmanın nakliye aşamasında  nasıl bir profesyonellik sergileyip, sergileyemeyeceğini öğrenmeye özen gösterin. Şirketimizce eşyalarınız için sağlanan sigorta kapsamında ihtiyacınız olan nakliye hizmetini sorunsuz alabilirsiniz.