Etlik Nakliyat şehir içi ve şehirler arası nakliyat firmaları Deneyim ve tecrübe ile sunmuş olduğu hizmetlerle 26 yıldır sizlerin hizmetinde. Taşınmak yorucu güç ve zaman kaybına sebebiyet veren işlerdir.  Taşınan kişiyi strese sokan bir eylemdir.

Eşyanın paketlenmesi ambalajlama kolileme adına yapacağınız her iş size kalacağı için büyük bir külfet altına girersiniz. Oysaki bu işi uzmanlıkları deneyim ve tecrübeyle işin ehli haline gelmiş bir firmayla yaparsanız sizin için hem maddi hem manevi kayıp yaşamamış olursunuz. Ankara’da Etlik Evden Eve Taşımacılık olarak Taşıma işinde kaliteye önem vermek firmamızın ilkesi haline gelmiş durumda. Çalışan elemanlarımız firmamızın geleceğini belirler. Elemanlarımızın hizmetinden memnun kalmanız bizim için çok önemli.

Etlik Şehir İçi Nakliyat

Etlik Şehir İçi Ev Taşıma bu yüzden bünyemizde barındırdığımız çalışanlarımız tüm alanlarında eğitimden geçerek ve bu eğitimlerin tekrarını alarak kendilerini geliştirmelerini sağlarız. Elemanlarımızı yapacağı işlere göre ayrıştırma yapar hepsini uzmanlık alanı olduğu konuda işlerinin başında yer almasını sağlarız. Elektrik tesisatçımız, beyaz eşya kurulumu ve kontrolünden sorumlu marangozcu elemanlar mobilya sökülmesi ve montajları işinden sorumludur.

Etlik Ev Taşıma Eşyanızın paketlenmesi ve kolileme konusunda özel ve hassasiyetiniz olduğu eşyalarınız için bayan personelimiz sizin isteğiniz doğrultusunda devreye girmektedir. Sizin gönül rahatlığınızı için her şeyi en ince detayına kadar düşünen firmayız.

Etlik Şehirler Arası Nakliyat

Etlik şehir içi nakliyat firmamız geniş araç filosu çeşidiyle eşyamız ne kadar çok olursa olsun üst üste yığmadan geniş ara için kasalardan tasarlanmış araçlarımızla her biri özenle itina ile içerisine yerleşimi sağlanır. Sarsılmaz ve darbelere karşı tasarlanmış araç stilimizle eşyalarınız güvenle varacağı yere kadar ulaşır. İçeriye yerleşimi yine elemanlarımız tarafından yapılır kurulumu gerçekleştirilir. Sigortalı taşınma prensibimizle istenmeyen oluşabilecek en küçük hasarlara dahi son kuruşuna dek size ödenmesi yapılır. Ankara Beypazarı evden eve şehir içi ve şehirler arası taşımacılık şirketi. Bizleri arayarak taşınma talebinizi bizlere ileterek bu hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...