EV & OFİS TAŞIMACILIK
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Evden eve nakliyat 

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat Türkiye genelinde uzun yılların verdiği tecrübe ve sürekli olarak kendini yenileyen, gelişen bir yapı ile verdiğimiz evden eve nakliyat hizmeti, kendi içinde çok sayıda ana unsur ve yan faktörleriyle birlikte bir bütün olarak müşteri memnuniyeti ekseninde yürütülmektedir. Özel dizayn araçlarımızla gerek şehir içi, gerekse şehirlerarası günlük nakliyat seferlerimiz mevcuttur. Bir yerden başka bir yere yapılması muhtemel nakliye için müşterilerimizden bir talep geldiğinde, ilk olarak ekspertiz hizmeti verilmektedir. Ekspertiz; taşınma için gerekli ihtiyacın mümkünse yerinde net olarak tespiti anlamını taşımaktadır. Eksper işlemi sonrası eşya veya yükün taşınma günü ve saati belli olduğunda, ekibimiz, eşyanızın alınacağı adresinize gelerek işlemleri başlatır. Asansör kurulacaksa, ekibimizin bir bölümü bu işlemi yerine getirirken, diğer kısmı evdeki eşyaların paketlenmesi, mobilya ve beyaz eşyalarınızın demontesi ve ambalajlanması işlemini yerine getirir. Her şey sorunsuz olsun diye tüm bu yapılan disiplinli bir şekilde yapılmaktadır.

Paketleme ve ambalajlama işleminin ardından eşyalarınız dikkatlice evden eve nakliyat aracımıza yüklenir ve istiflenir.  Aracımızın yüklenmesi tamamlandığında, yeni taşınılacak adrese eşyalarınız nakledilir. Eşyalarınız yeni adresinize gelindiğinde araçtan dikkatli bir şekilde indirilir ve eve çıkarılır. Ambalajları sökülen eşyaların montaj ve yerleştirmeleri yapılır. Ekibimizde bulunan marangozumuz, mobilyalarınızın montajını yaparken, tesisatçımız da beyaz eşyalarınızın montajlarıyla ilgileniriz. Ardından son kontrolden sonra evden eve taşıma işlemi tamamlanmış olur.

Firmamız devamlı olarak ev ve büro eşyası, mobilya, piyano, kasa ve değerli eşya nakliyesi yapmaktadır.  Nakliyat anlamında gerçekleştirdiğimiz tüm işleri müşteri memnuniyeti hedefli, kalite prensibi başarılı referanslara ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye geneline ihtiyacınıza yönelik olarak, uygun koşullarda profesyonel hizmet almak için şu anda doğru yerdesiniz. Sürekli olarak büyüyen referanslarımız arasına hakkımızla bir yenisini daha eklemek için sizleri de bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.  Öyle umuyoruz ki, kendimizi sürekli olarak yenilememiz, prensiplerimiz çerçevesinde müşteri memnuniyetine yeterince önem vermemizden dolayı, evden eve nakliyat ihtiyacının var olacağı gelecek yıllarda da bizim de burada olacağımız muhtemel görünüyor.

Başarılı ve tam kapsamlı hizmetimiz, şehir içinde yaptığımız tüm nakliyat ve taşımacılık işlerini kapsamaktadır. Firmamız özellikle Ankara’da, evden eve parça eşya nakliyesi, ofis ve büro nakliyesi, evden eve taşıma gibi tüm nakliye ihtiyaçlarınızda hızlı ve son derece dikkatli şekilde yanınızdadır. Deneyimli ve eğitimli personelimizle, yüksek kaliteli malzemeler kullanarak hizmet vermekteyiz. Ankara’da ev taşıma, parça eşya nakliyesi, ofis taşıma, askılı tekstil taşıması, kurumsal nakliye, banka nakliyesi gibi tüm nakliyat ihtiyacınızda tüm yetki belgelerine sahip olan profesyonel nakliye şirketi olarak karşınızdayız.

Evden eve nakliyat firmamız konut, iş-yeri, villa ve muhtelif eşyalar taşımacılığı hizmet kolunda uzun yıllardır çalışmaktadır. Her noktaya evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat olarak Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz. Evden eve nakliyat, ofisten ofise nakliyat hizmetini profesyonel ve teknik kadromuz ile modern ekipmanlarımız ve liftli, körüklü nakliyat araçlarımızla sunmaktayız. Taşımacılık firmamız sizlere asansörlü taşımacılık hizmetini de sunmaktadır. Uygun asansörlerimiz ile ev eşyalarınız, bütçe dostu nakliyat fiyatı ile yeni yerine nakil yapılmaktadır. Asansörlü nakliyat ve daha detaylı bilgi almak için sitemizde bulunan içeriklerden yararlanabilirsiniz.