EV & OFİS TAŞIMACILIK
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Fuar Taşımacılık

Fuar Taşımacılık

Fuar Taşımacılık Firmamız Türkiye genelinde, her alanda olduğu gibi fuar taşımacılığında da sizlere üstün hizmet sunmayı garanti etmektedir. Bu sayede sizler fuarlarınızın farklı yerlere taşınması isteği ile bizlere müracaat edebilir ve taşınması gereken malzemelerinizin teknik detaylarını bize bırakabilirsiniz. Detaylı ve titiz bir çalışma sunarak fuar taşımacılığında oldukça kaliteli bir hizmet vermeyi vaat ediyoruz. Ayrıca fuarların kısa süreler içerisinde yer değiştirmesi gerekecektir. Çünkü fuarların kurulacağı tarihler önceden belli olmaktadır ve bu nedenle de hızla bir fuardan diğerine taşınması gerekecektir. Sizlere zaman konusunda en iyi hizmeti sunacağımıza emin olabilirsiniz. Bu sayede deneyimli, profesyonel ekip çalışanlarımız kısa sürede oldukça detaylı bir çalışma ile tüm ekipmanlarınızı en kusursuz halde toplayacaklar ve yeni yerde tekrar kuracaklardır.

Fuar taşımacılığı kapsamında şirketimiz özelikle Ankara bölgesi başta olmak üzere diğer bölgelerden de yoğun talep gören nakliye merkezlerindendir.

Ülke genelinde fuarlarınızda ürün, hizmet ve malzeme gibi hangi alanda olursa olsun tüm stantlarınızın taşınması işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle de demonte ve monte işlemleri de deneyimli elemanlarımız ile yerine getirilecektir. Bu nedenle farklı bir elemana daha ihtiyaç duymayacaksınız. Tamamen sökülmesi, paketlenmesi ve yeni yerine taşınarak tekrar monte edilmesi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Yani sizlere fuar taşımacılık firması olarak kurulum, montaj, taşıma ve yerleştirme gibi her türlü faaliyette hizmet sunmaktayız.

Bu sayede sadece bizim ekip elemanlarımızdan başka biri ile çalışmanıza gerek kalmayacaktır. Tüm işlemler zamanınızdan çalmadan sizin istediğiniz şekilde tamamlanır. Eğlence ve diğer organizasyonlarınızın kusursuz olmasını istiyorsanız, fuarlarınızın zamanında yerlerinde kurulması beklentisi içerisindeyseniz ve hiçbir zarar görmemesini istiyorsanız o halde fuar taşımacılığı konusundaki uzmanlığımızı tüm nakliye kategorilerinde de görmenizi isteriz. Fuar taşımacılık ve diğer nakliye işlerinizde araç, personel, yardımcı malzeme ihtiyaçlarınızı en ideal şekilde firma olarak karşılıyoruz. Türkiye’nin her yerine makul fiyatlı taşımacılık hizmetleri için sizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fuar eşyalarınız zamanında ve eksiksiz olarak dilediğiniz adrese teslim edilmektedir.