Haymana Nakliyat  ile Ev Taşımacılık oldukça özen ve titizlik isteyen bir iştir. 24 yıldır Haymana evden eve nakliye ve iş yeri taşımacılığı konusunda Ankara Haymana’ da sektörünün öncüsü haline gelmiş olan Haymana Evden Eve Nakliyat, gelişerek ve yenilenerek hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor. Her geçen gün büyümekte olan firma 50 kişilik tecrübeli ve uzman ekibi ile şehir içi ve şehir dışı tüm nakliyat işlemlerini en hızlı ve en güvenli şekilde gerçekleştirmektedir.

Haymana Şehir İçi Nakliyat Taşımacılık Hizmetleri

Haymana Şehir İçi Nakliyat Haymana Evden Eve Taşımacılık: Tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi evden eve nakliyatta da sigortalı nakliye sistemi uygulanmaktadır ve taşıma öncesi iki taraflı sözleşme imzalanmaktadır. Taşınma günü öncesi firma tarafından yönlendirilen eksper aracılığı ile fiyat belirlenir ve sonrasında fiyat değişikliği yaşanmaz.

Eşya tespitine göre taşınma günü özel paketleme malzemeleri firma tarafından temin edilir ve tüm ambalajlama işlemleri uzman ekip tarafından gerçekleştirilir. Haymana Şehir İçi Evden Eve Nakliyat tarafından Geniş ve çelik kasalı araçlarda destekleyici materyallerle güvende tutulan eşyalar yeni adrese ulaşıldığında yerleştirilir ve montajı yapılır.

Hastane Taşımacılığı: Hastanelerde büyük makinalardan küçük cam tüplere kadar bir çok malzeme bulunmaktadır. firmamız her malzemeye uygun paketleri yanında bulundurur ve güven altında tutmak amacıyla büyük bir titizlik ile ambalajlama işlemlerini yapar. Makinaların söküm ve montajları da uzman ekipçe gerçekleştirilir.

Banka Taşımacılığı: Bankalar hepimizin faydalandığı hizmet noktalarıdır. Bu nedenle banka nakliyesi müşteri mağduriyeti yaşanmaması için hızlı ve kusursuz şekilde gerçekleştirilmelidir. Bunun bilincinde olan Haymana Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat, numaralandırma sistemi ile tüm dosya ve evrakları belirler ve listeler. Numaralarına göre paketlenen eşyalar, yeni adrese ulaşıldığında önceden belirlenmiş yerlerine numaraları göz önüne alınarak yerleştirilir.

Depo Taşımacılığı: Bir çok büyük firma mallarını muhafaza edebilmek adına depo kullanmaktadır. Yüzlerce mal yüklü olan depolarda yer değişikliği yaşanması bu nedenle oldukça zor bir iştir. Muhakkak işinin ehli bir nakliye firması ile çalışılması gereken bu durumlarda Haymana Şehirler Arası Nakliyat firması, Kaşmir Nakliyat müşterisinin yardımına koşmaktadır ve en hızlı şekilde taşınmayı gerçekleştirmektedir.

Mağaza Taşımacılığı: Enstrüman, giyim, mobilya, kozmetik gibi her türlü mağazaların nakliye işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Özellikle enstrüman satışı yapmakta olan mağazaların taşınması tecrübe gerektirmektedir. Çünkü taşınmakta olan müzik aletlerinin en ufak bir darbede zarar görmesi, akort sorunları yaşanması kaçınılmazdır. Haymana Ofis Nakliyat, piyano taşıma dahil olmak üzere her türlü ürün ve aleti sorunsuz ve hasarsız şekilde sahiplerine teslim etmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...