ilden ile taşıma ücretleri firmalar arasında büyük farklılıklar büyük derecede gösterebilir. İnsanlar tarafından taşımacılıkta ödenen ücretler genelde sadece kamyonun yolda harcadığı yakıtı karşılamamaktadır. Taşımacılıkta görev alan elemanların maaşı, eşyaların kutulanması için kullanılan malzemelerin masrafları kapsamaktadır.

Nakliye hizmeti veren firmanın kullandığı araçlar ve aletlerin fiyatı üzerinde büyük etkisi vardır. Günümüz nakliye sektöründe yükselen fiyatlar ile taşımacılık yapılmaktadır. Firmamızdan yüksek fiyatlar almayacaksınız. Bu hizmeti talep edecek insanların, 15. kata kadar çıkabilen asansörlerimiz ile uygun fiyatlar karşılığında hizmete sahip olabilirsiniz. Ücretlerimiz asla abartı ücretler olmayıp, verdiğimiz hizmetin karşılığında memnuniyetiniz bizim gururumuzdur.

İlden İle Nakliyat Ankara

Firmamız tarafından sağlanan hizmetlerde sigorta mutlaka yapılmaktadır. Olası kazalarda müşterilerimizin mağdur olmaması içi sözleşme ile sigorta mutlaka yaptırılması gerekir. Firmamızın kullandığı asansörler ile yüksek katlarda ikamet eden insanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Sorunsuz bir şekilde araca yüklenip, yeni adrese taşınana kadar süreç güvenle yapılmaktadır.

Taşımacılık konusunda eğitimli ve deneyimli elemanla oluşan kadrolarımız, aradığınız üstün kaliteli hizmeti sizlere sunmaktadır. Çalışanlarımıza bizlere gösterdiğimiz hassasiyeti, araçlarımız ve kullandığımız teknolojilerde büyük etkisi vardır. Nakliye sektöründeki gelişimi yakından takip ederiz, kendi donanımlarımızla yenileyerek çalışmaktayız. Nakliye konusunda yeni çıkan araçların takibinde olarak çalışanlarımızı sürdürüyoruz.

 

 

  • Lütfen Puan Vermeyi Unutmayınız.
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...