EV & OFİS TAŞIMACILIK
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

İşyeri Taşımacılık

İşyeri Taşımacılığı Nakliyat şirketi olarak işyeri taşımacılığında sektörümüzün tüm gerekliliklerini harfiyen yerine getirmekteyiz. Müşterilerimizin her türlü işyeri taşımacılığı ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla Türkiye’nin her yerinde yapmaktayız. Şirket olarak her zaman işimizi severek yapmaktayız Ankara başta olmak üzere ülkemizin çeşitli bölgelerin de ikamet eden müşterilerimize yardımcı olmak için şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetini, gereklilik halin de asansörlü bir şekilde vermekteyiz.

Ankara tüm ilçeler ve çevre semtlere asansörlü işyeri taşımacılık uygulamasını sağlıyoruz. Taşıma sırasında kullandığımız nakliye araçlarımız hepsi son model olup, işyerinize ait bütün eşyaların güvenli ve rahat taşına bilmesi için özel olarak tasarlanarak şirket bünyemizde yerini almıştır. Taşıma araçlarımız güncel model olup, kapalı çelik saç kasalıdır. Nakliyenin şekline ve durumuna göre belirlenen bu araçlar Türkiye’nin en zor yollarına dahi yol almaktadır. Bizim için mesafelerin fazla önemi yoktur. Olası nakliye ihtiyacınızda müşterimizin ne istediği ve neyi hedeflediğine bakarız. Altından kalkamayacağımız yükün olmadığını bu alanda bir kez daha belirtmek isteriz. Ülkemizde çok katlı iş merkezlerinin yapılmasıyla birlikte, taşınma alanında bazı sorunlar da ortaya çıkmaya başlamıştır. İşyerinize ait eşyalarınızın taşınması esnasında hiçbir sorun olmaması ve eşyalarınızın zarar görmemesi oldukça önemlidir. Bu konuda işini güvenli ve kaliteli şekilde yapan işyeri taşımacılık şirketimiz profesyonel kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Firmamız, nakliye işlemine başlamadan önce sahaya gelerek eşyalarınızı özenle paketlemekte ve zarar görmesini engellemektedir.

İşyeri taşımacılığı kapsamında, öncelikle ilgili personelimiz talebiniz alındıktan hemen sonra belirtilen adrese gelerek gerekli incelemeleri yapmak adına analizler yapacaktır. Bu alanda yapılan her türlü analiz çalışması sizlere daha iyi bir hizmet ve uygun fiyat teklifleri verebilmemiz açısından oldukça önem taşımaktadır. İşyerinizin konumu, kat durumu, eşyalarınızın ağırlığı, hacim büyüklüğü ve bu nakliye işleminin hangi malzeme ve araçlarla tamamlanabileceği yönünde dikkatli, özenli plan hazırlanmaktadır. Sizinde onayınız alındıktan sonra hazırlanan bu plan taşıma günü, yine konusunda uzmanlaşmış eğitimli taşıyıcı personelimiz aracılığıyla araçlara düzenli bir şekilde yüklenerek yeni adresine doğru yola çıkması sağlanacaktır.

İşyeri taşımacılık firmamız adresten, adrese teslim anına kadar eşyalarınızın güvenliğini ileri düzey teknolojik yazılımlarla yakından takip edecektir. İşyerinize ait tüm eşyaların güvenliği ve sorumluluğu şirketimiz güvencesi altındadır. Adrese teslim anında tüm eşyalarınız nasıl düzenli şekilde araçlara yüklendiyse, yine aynı titizlikte araçtan boşaltma işlemi yapılarak mekan içine taşınması gerçekleşir. Montaj gerektiren konularda da teknik bilgiye sahip uzman personelimiz tarafından gerekli işlemler yapılarak eşyalarınızın sağlam bir şekilde montajı yapılır.

Eşyalarınızın taşınması sırasında firma tarafından oluşacak zararlar için garanti ve sigorta işlemleri yapılmaktadır. Paketlenen ve sigortalanan eşyalarınızın azlığına ve çokluğuna göre kamyonlardan biri ayarlanır. Bulunduğunuz kat yüksek ve konumu zor bir yerde ise bu gibi durumları kolaylaştırmak için asansör sistemlerini kullanır ve eşyalarınızı hem çok hızlı hem de fazlasıyla güvenli bir şekilde taşır. Türkiye’nin genelinde işyeri nakliye hizmeti veren şirketimiz, sektör içinde en iyisidir. İşyerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını istiyorsanız ve bunu nasıl yapacağınızı düşünüyorsanız işte fırsat ayağınıza geldi. Hemen iletişim kanalları üzerinden bizi arayabilir ve güvenli nakliye hizmetinden faydalanabilirsiniz.