Evden Eve Taşımada Aradığınız En Güvenli Firma
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Karşıyaka Nakliyat

Karşıyaka NakliyatKarşıyaka Nakliyat Evden eve taşıma ofis büro işleri kurum bireysel ve kurumsal her türlü taşımacılıkta hizmet.
Ev taşımak ciddi bir iştir. Ve eşyanız  taşırken kendi eşyamızı taşır bilincinde hareket ederiz. Sorunsuz mükemmel bir şekilde işimizi çıkartmak adına azami bir çaba gösteren firmamız taşımacılık adına her türlü  eğitim almış kadrosu ile güçlerini birleştirerek yaptığımız işle sizlere eşyanızın ve sizin görüşlerinizi beklentilerinizin ne kadar değerli olduğunu hissettiririz ve zaten her defasında siz müşterilerimizin beklentilerini çok üstünde bir hizmet sunarız.

Karşıyaka Nakliyat Şirketteki her çalışanımız en az bir sektörde 10 yıldır bulunmuş  yeterli tecrübe ve bilgi birikimine sahip kişilerden oluşturduk. Çünkü bir eşyanın malzemenin taşınmasında en büyük ve tek faktör vardır.  Karşıyaka Taşımacılık Oda iyi ve temiz bir işçilik Karşıyaka Evden Eve Taşımacılık olarak formenleri elemanlarımızın başında işçiliğinin temiz olması adına itinalı elden bırakmamaktadır. Paketlenmesi ambalajlanmasında en küçük detaya kadar ineriz tabaklarınızı kolileme de her bir tabağı cam eşyayı havalı malzeme ile paketlenmesi yapılmakta  kolileme dik bir şekilde kırılma adına her şey düşünülerek koli içerisine boşluklara besleme yapılarak sağlam güvenli bir paketleme gerçekleştirilir.

Cam  kristal ve hassas eşyalarınız için özel taşıma  kabinlerimize mevcuttur. Askılı dolaplarımız ile de giysi ve kıyafetlerinin hijyenik koşullarda buruşmayan tertibi haliyle taşınması sağlanır. Araç içerisine istiflemesi yine aynı itina gösterimi ile sağlanır. Çünkü eşyanın yeni adresine kusursuz hasarsız ulaşabilmesi adına yerleşimin çok dikkatli yapılması gerektiğini biliriz. Karşıyaka Şehir İçi Nakliyat ve Karşıyaka Şehirler arası Nakliyat Evinizin eşyası boyutu malzemelerinizi çokluğu her ne kadar olursa olsun biz Karşıyaka Evden Eve Nakliyat olarak araçlarımız çeşidi ve adedi eleman sayısı ile tüm bunlara karşılık verebilecek bir potansiyele sahibiz. Ankara’da Karşıyaka Taşımacılık Firmaları Sadece evden eve taşıma değil depo eşyalarınızı için kiralama ilerde sizlere hizmet sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir