EV & OFİS TAŞIMACILIK
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Ofis Taşımacılık

Ofis Taşımacılık

Ofis taşımacılık Nakliye ve taşımacılık hizmetinde en önemli hizmet alanları arasında kendini uyguladığı başarılı çalışmalar ile göstermeyi başarmış olan ofis taşımacılığı firmamızı tercih eden pek çok kişinin yararlandıkları hizmet alanları arasındadır.  Ofis taşımacılık kapsamında güvenli, hasarsız ve zamanında çalışma anlayışı ile hareket eden şirketimiz sizlere ayrıcalıklı hizmet koşullarını sunmaktan çekinmemektedir. Müşteri memnuniyeti kazanmış bir firma olmamızdan dolayı son derece yoğun çalıştığımızı bilmeli; bu nedenle ofis yer değiştirme işleminizi gerçekleştirmeden günler öncesinde randevu talebinizi oluşturmalısınız.

Müşteri potansiyelindeki yoğunluk sebebi tecrübeli eleman kadrosu ekonomik taşıma hizmet sunumu kaynaklı gerçekleşmektedir. Ofis eşyalarınızı A’dan Z’ye en iyi şekilde paketleyip ambalajlayarak yerli yerine yerleştiren firmamız dağınıklığa müsaade etmeyen yerleştirme anlayışı ile sizlerde beklentileri tam manası ile giderebilmektedir. Ofis taşımacılık anlamında taşıma işlemi sırasında diğer nakliye uygulamalarında olduğu gibi tüm eşyalarınıza büyük bir hassasiyet göstererek taşıma işlemini sağlamaktayız. Kesintisiz gelişim anlayışı ve sektöründe kendini kanıtlama çabası içine girmiş olan firmamızda evinizin yanında ofisinizi taşıma ayrıcalıklı hizmetlerinden de faydalanma imkanı edinebileceksiniz. Birçok nakliye firması ile bire bir rekabet haline gelen müşteri beklentilerini müşteri portföyleri ve güvenilir hizmet beklentisi garantisi ile sahada çalışmalarını yönlendiren firmamız, yeniliklere açık, insanlara değer veren bir anlayış ile hareket ülke geneline ihtiyaca yönelik tam kapsamlı ofis nakliyat hizmeti vermektedir.

Ofis taşımacılık alanın da bizi tercih edenlere iyi bir gelecek sunmak amacı ile iş birliği ilkesi ile çalışan personeller olma yolunda ilerleme kaydetmekteyiz. Müşterilerini tanıyıp onların beklentilerine cevap bulmada hızlı hareket etme ve düşünce olarak hızlı düşünebilme yeteneğine sahip olan çalışma kadromuz sorumluluk almaktan korkmayan yapıları ile her zaman tercih edilmektedirler. Toplum ve çevreye bilinçli bir şekilde yaklaşım gösterici rolleri ile sağlam adımlarla bulundukları noktada yükselen elemanlarımız şirketimizi her geçen yıl bir adım daha öteye taşımayı amaç edinmektedirler. Müşterilerinin güvenini kazanan pek çok personelimiz aldıkları referanslarla hayat yolunda önemli ilerlemeler kaydetmektedirler.

Hayallerinizi gerçekleştirecek olan hızlı bir ofis taşıma işlemini gerçekleştirecek nakliye firması tercihinde bizimle birlikte hareket etme düşüncesini gerçekleştirmeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise firmamızın hizmetleri ve sizler için sunacağı en özel araç filosunu inceleme fırsatı için sitemizi ziyaret etmeyi denemelisiniz. Ya da firmamızı bire bir ziyaret tercihi ile daha yakından araç inceleme ve elemanlarımız ile tanışma imkanı yakalayabilirsiniz. Bizi tanımak için acele edin; ofisiniz emin ellerle taşınsın. Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine ofis taşımacılık uygulamamızı gerçekleştiriyoruz. Taşıma öncesinde ofis eşyalarınız için gerekebilecek her türlü araç, gereç ve taşıma malzemeleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Çok güvenli bir şekilde ambalajlanması, taşınır hale getirilmesi, araca yüklenmesi, istiflenmesi ve son olarak adrese teslim edilmesi en doğru biçimde firmamızca yapılacaktır.