EV & OFİS TAŞIMACILIK
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Parça Eşya Taşımacılık

Parça Eşya Taşımacılık

Parça eşya taşımacılık Ankara Kaşmir Nakliyat şirketi olarak sizlere daha kaliteli bir taşımacılık hizmeti sunmak için Ankara’ nın her noktasına ve Türkiye geneline nakliyat hizmeti sunmaktayız. Nakliye merkezimiz de onlarca farklı model ve özellikte araç, kalabalık deneyimli bir kadro ile sizlerden gelebilecek taşıma taleplerini en doğru şekilde çözüme kavuşturmak adına çalışmalar yürütmekteyiz.  Parça eşya taşımacılık alanında kullandığımız nakliye araçlarımız ise kapalı olup her türlü nakliye işinin rahat ve güvenli bir biçimde tamamlanabilmesi adına özel olarak tasarlanmış ve dizayn edilmiştir. Araçlarımızın taşıma anlamında katkısı hiç kaçınılmazdır. Bir nakliye işinde personelin önemi olduğu kadar, eşyanın sevkini sağlayacak araçta çok önemlidir.

Nakliyat sektörüne uygun olmayan ve düzenli bakım görmemiş araçlarla bu işin yapılması bazı sorunların doğmasına neden olabilir. Kaşmir nakliyat olarak şirket bünyemizde bulunan araçlarımızın hepsi bu sektöre uygun olan ve müşterilerimizin isteklerine cevap verebilecek kapasiteye ve yol tutuşuna sahip araçlardır. Araç kaptanlarımızın her biri uzun yol şöförüdür ve bu konuda oldukça fazla tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. Evden eve parça eşya taşımacılık  ihtiyacınız da 7 gün 24 saat tam kadro ile hizmetinizdeyiz. Biz taşımacılık şirketi olarak tüm taşıma hizmetlerimizi sigortalı olarak vermekteyiz taşıdığımız her bir evin veya ofisiniz için şehir içi veya şehirlerarası parça eşya taşımacılık kapsamın da istek üzerine sigortasını da yapmaktayız. Yapılan bu sigorta ile tüm eşyalar güven altına alınmış oluyor.

Parça eşya taşımacılıkta, tıpkı diğerlerinde de olabileceği üzere bazı hasar ve hatalar meydana gelebiliyor. Personel veya firma kaynaklı olan her türlü problem için firmamız tüm zararınızı karşılamaktadır. Her geçen gün teknolojiyi yakından takip etmeyi ihmal etmeyerek, kendini geliştiren ve yenileyen firmamız, eşyalarınızın paketlenmesinden, eşyaların yerleştirileceği adrese teslim edildiği ana kadar, tamamen büyük bir titizlikle ve profesyonellikle işini gerçekleştirerek, işinizi ve sizlerin mutluluğunu ciddiye alıyor. Türkiye’nin her yerin de hizmet veren firmanın nakliye hizmetleri ile kusursuz ve kaliteli bir o kadar samimi bir nakliye hizmetinden yararlanmaya ne dersiniz?

Parça eşya taşımacılık firmamız, asansörlü taşımacılık, şehirlerarası nakliyat, ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ve daha fazlası sizlere sunduğumuz nakliye hizmetleri içerisinde yer alıyor. Eğitimli kadrosu ile prensiplerinden ödün vermeyen firmamız, her yeni gelen personelini de kalıcı ve kaliteli bir eğitime tabi tutmadan firmada hizmet vermeye başlamasına izin vermiyor. Üstün bir asansörlü taşımacılık hizmeti, ekonomik bir parsiyel taşımacılık olanağı ve kusursuz bir eşya paketleme ve ambalajlama fırsatı için Kaşmir Nakliyat firması ile iletişime geçebilirsiniz. Gerek şehirlerarası gerekse şehir içi nakliyat işlemlerinizde Türkiye’nin en başarılı nakliyat firması olmaya aday firmayı tercih edebilirsiniz. En değerli eşyalarınızı firma çalışanlarına teslim edebilir ve kaliteli ve uzman personellere sonuna kadar güvenebilirsiniz. Üstelik ambalajlama ve paketleme işlemlerinde daha önce kullanılmamış malzemelerin ilk kez sizin eşyalarınız için kullanılacağından da emin olarak, nakliyenin her aşamasında firmadan hizmet almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Parça eşya taşımacılıkta beklentilerinizi fazlasıyla karşılayan bir nakliye faaliyetini yakından göreceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Zor ve zahmetli bir iş olan parça eşya nakliye, insanların gözlerinde büyüttükleri, hatta yapmak istemedikleri bir iştir. Fakat istenmeyen bir durum olsa da başa geldiğinde yapılması zorunludur. Günümüzde bu alanda hizmet veren birçok firma bulunsa da seçeceğiniz firmaya bütün eşyalarınızı emanet edecek olmanızı unutmayarak, tercihinizi bu doğrultuda özenle yapmanız oldukça önemlidir.

İşte bu noktada parça eşya taşımacılık firmamız devreye girerek, sizi bu sorumluluktan kurtarmaktadır. Tecrübeli eleman kadrosuna ve geniş araç filosuna sahip olan firma, taşımacılıkta sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktadır. Taşıma işlemini sizler için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi ilke edinen firma, eşyalarınızın hiçbir gecikme yaşanmadan taşınması konusunda dikkatli davranmaktadır. Bunların yanı sıra alanında uzman kişiler ve profesyonel bir ekip ile eşya cinsine göre değişiklik gösteren ambalajlama-paketleme aşamasını titizlikle yaparak, eşyaların daha güvenli taşınmasını sağlamaktadır. Sürekli gelişim ve duyarlı yönetim anlayışıyla siz eşya sahiplerinin zahmetsiz bir taşıma gerçekleştirerek derin bir nefes almanızı sağlamakta olan şirketimiz ile vakit kaybetmeden iletişime geçin. Nakliyesi gerçekleşecek ev, iş yeri, fabrika, ofis ve diğer parça eşya içeren taşımacılık taleplerinizi ilgili destek personelimize iletişim kanallarımız vasıtasıyla iletebilirsiniz. İletmiş olduğunuz talebiniz en kısa sürede, doğru, hızlı ve çözüm odaklı olacak şekilde değerlendirilecek sonucu tarafınıza rapor hainde bildirilecektir.