• Ç. Saatleri – : 07:00 – 20:00
 • Telefon : 0312 911 15 23
 • Email : kasmirnakliyat@hotmail.com
 • Şehir İçi Nakliyat

  Şehir İçi Nakliyat

  Nakliyat firması olarak tüm Türkiye’ye şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz temel hizmetler arasında şehir içi evden eve nakliyat, ev eşyası depolama, gümrükleme, paketleme, ambalajlama, uluslar arası nakliyat, parça eşya taşımacılık, asansörlü nakliyat gibi hizmetler vermekteyiz. Firma olarak sektörümüz içinde bir çok kurumsal eşya ve ofis taşımacılığı ve vermiş olduğumuz hizmet alanları bünyesinde oldukça fazla başarılı çalışmalara imza atmış durumdayız. Taşımacılığın yeni gereksinimlerini sürekli takip eden bir firmayız. Firmamıza ait araç filomuz ve deneyimli eleman kadromuz ile profesyonel taşımacılık çalışmaları yapmaktayız. Vizyon ve misyonlarımız dahilin de çalışarak müşterilerimize en temiz ve en garantili ve hesaplı fiyatlar ile en kaliteli şehir içi nakliyat kapsamında çözümler üretmekteyiz.

  T C Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K1-K3 taşıma yetki belgeleri ile şehir içi, şehirler arası Türkiye il sınırları içerisinde tüm her yere sorunsuz taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Yetki belgeleri olmayan, korsan taşımacılık hizmeti veren şahıs ve firmalar ile çalışmamanızı öneriyoruz. Taşımacılık kapsamları içerisinde müşterilerimize en çok vermiş olduğumuz hizmet alanımız olan şehir içi evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında bahsetmek gerekirse şunları söyleyebiliriz. İyi bir evden eve taşımacılık hizmetinin en az 4-5 kişilik deneyimli bir ekip ile son model araç filosuyla verilebileceği unutulmamalıdır. Evden eve hizmeti tecrübe ve deneyim gerektiren bir hizmet koludur. Taşınma kararı verirken firmaları iyi araştırmalı, seçiminizi doğru yapmalısınız. Hizmet detaylarınız hakkında ayrıntılı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

  Şehir içi nakliye

  firmamız nakliyat anlamında gerçek bir taşımacılık faaliyeti sunmaktadır. Nakliye aşamasında yapılması gereken her uygulamanın kusursuz olması için tüm kadromuzla hassasiyet içerisinde çalışma yapmaktayız. Şehir içi nakliyat anında, elbiseleriniz askılı dolaplarla taşınır. Ambalaj malzemeleri her nakliyeden sonra yenilenir. Özenle yapılmış paketleme, tecrübeli personelimiz sayesinde eşyalarınızın hasar görmeden taşınması demektir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve havalı naylon ile paketlenir. Paketleme, gözetimli ve titizlikle yapılırken, ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır, yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Yataklarınız yatak kılıfları ile ambalajlanır. Ambalaj Malzemelerimiz karton koli, karton fıçı havalı naylon, karton elbise dolabı, İp, maket bıçağı, makas vb şeklinde her taşıma esnasında araçlarımızda fazlaca bulunmaktadır.

  Taşınma esnasında eşyanızla herhangi bir hasar oluşmaması için mutlaka ambalajlanması gerekir. Ambalajlanma işi nakliye şirketimizin deneyimli çalışanları tarafından titizlikle yapılır. İşimiz gereği taşınma işlemi aşamasında kullandığımız ambalaj malzemelerimiz eşyanızı dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı koruyabilecek kalitededir. Ev mobilyalarınız için özel, içi hava dolu naylonlar kullanılır. Cam eşyalar ambalajlanıp kolilere konulur. Beyaz eşyalarınız orijinal kutularına konulup üzerlerine patpat sararak taşınır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli, temiz kağıt dışına havalı naylon ve kutulama uygulamasıdır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen vb. eşyalar öncelikle kağıda sarılmalı ve sıkı bir şekilde paketlenmelidir.

  En kaliteli ve en güvenilir evden eve nakliyat, kurumsal taşımacılık, ofis ve büro taşımacılık hizmeti, mağaza taşımacılık gibi muhtemel taşımacılık hizmetini bizden alırsınız. Biz şehir içi nakliyat firması olarak, bütün çalışan kadrolu personelimizi sigortalı olarak çalıştırmaktayız onun için bütün eşyalarınız sigorta güvencesi altında taşınmaktadır. Firmamız bir kurumsal firma olduğu için Türkiye geneli hizmet vermektedir. Kalite vurgumuzu işimizin içeriğinde uygulamalı olarak yansıtmaktayız. Zamanında eşyalarınızın eksiksiz ve güvenli bir şekilde teslimi için firmamız, gerekli çalışma planını profesyonellerle birlikte detaylıca analiz ederek ihtiyacınız olan hizmetin tamamlanması kapsamında eşleştirmektedir. Yapılacaklar listesi işiniz öncesinde ekibimiz tarafından belirlenerek taşınma anında sorun çıkmaması için işe yansıtılır. Zamanınızın değerli olduğunu ve bu açıdan her hangi bir kayıp olmaması için sizi çok fazla meşgul etmemeye özellikle gayret gösteriyoruz. Şehir içi nakliyat ve diğer nakliye kategorilerinde beklediğiniz ve uygulama anında beklediğinizden daha fazlasını da görebileceğiniz taşıma hizmeti için sizde bizimle temasa geçebilirsiniz. Taşıma talebi oluşturmak ve bu talebin size nasıl bir maliyet çıkaracağı konusunda destek personelimiz, kısa süre içerisinde talebinizi en doğru ve bütçe dostu bir sonuçla değerlendirerek tarafınıza dönüş sağlayacaklardır. Titiz, hızlı, güvenli ve oldukça profesyonel bir taşıma uygulaması için bizler her zaman Türkiye yollarındayız.

  Hemen Ara!