EV & OFİS TAŞIMACILIK
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Şehir İçi Nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

Şehir içi nakliyat firması olarak tüm Türkiye’ye şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize vermiş olduğumuz temel hizmetler arasında şehir içi evden eve nakliyat, ev eşyası depolama, gümrükleme, paketleme, ambalajlama, uluslar arası nakliyat, parça eşya taşımacılık, asansörlü nakliyat gibi hizmetler vermekteyiz. Firma olarak sektörümüz içinde bir çok kurumsal eşya ve ofis taşımacılığı ve vermiş olduğumuz hizmet alanları bünyesinde oldukça fazla başarılı çalışmalara imza atmış durumdayız. Taşımacılığın yeni gereksinimlerini sürekli takip eden bir firmayız. Firmamıza ait araç filomuz ve deneyimli eleman kadromuz ile profesyonel taşımacılık çalışmaları yapmaktayız. Vizyon ve misyonlarımız dahilin de çalışarak müşterilerimize en temiz ve en garantili ve hesaplı fiyatlar ile en kaliteli şehir içi nakliyat kapsamında çözümler üretmekteyiz.

  • Ankara şehir içi nakliyat
  • Ankara şehir içi evden eve nakliyat
  • Ankara şehir içi ev nakliyat
  • Ankara şehir içi ev taşıma
  • Ankara şehir içi taşımacılık
  • Ankara şehir içi ev taşımacılık
  • Ankara şehir içi evden eve taşımacılık

T.C Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K1-K3 taşıma yetki belgeleri ile şehir içi, şehirler arası Türkiye il sınırları içerisinde tüm her yere sorunsuz taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Yetki belgeleri olmayan, korsan taşımacılık hizmeti veren şahıs ve firmalar ile çalışmamanızı öneriyoruz. Taşımacılık kapsamları içerisinde müşterilerimize en çok vermiş olduğumuz hizmet alanımız olan şehir içi evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında bahsetmek gerekirse şunları söyleyebiliriz. İyi bir evden eve taşımacılık hizmetinin en az 4-5 kişilik deneyimli bir ekip ile son model araç filosuyla verilebileceği unutulmamalıdır. Evden eve hizmeti tecrübe ve deneyim gerektiren bir hizmet koludur. Taşınma kararı verirken firmaları iyi araştırmalı, seçiminizi doğru yapmalısınız. Hizmet detaylarınız hakkında ayrıntılı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Şehir içi nakliye firmamız nakliyat anlamında gerçek bir taşımacılık faaliyeti sunmaktadır. Nakliye aşamasında yapılması gereken her uygulamanın kusursuz olması için tüm kadromuzla hassasiyet içerisinde çalışma yapmaktayız. Şehir içi nakliyat anında, elbiseleriniz askılı dolaplarla taşınır. Ambalaj malzemeleri her nakliyeden sonra yenilenir. Özenle yapılmış paketleme, tecrübeli personelimiz sayesinde eşyalarınızın hasar görmeden taşınması demektir. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar özel kutu ve havalı naylon ile paketlenir. Paketleme, gözetimli ve titizlikle yapılırken, ağır eşyalar özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismi ile numaralanır, yeni yerinde açıldığında bu numaralamaya dikkat edilir. Yataklarınız yatak kılıfları ile ambalajlanır. Ambalaj Malzemelerimiz karton koli, karton fıçı havalı naylon, karton elbise dolabı, İp, maket bıçağı, makas vb şeklinde her taşıma esnasında araçlarımızda fazlaca bulunmaktadır.

Taşınma esnasında eşyanızla herhangi bir hasar oluşmaması için mutlaka ambalajlanması gerekir. Ambalajlanma işi nakliye şirketimizin deneyimli çalışanları tarafından titizlikle yapılır. İşimiz gereği taşınma işlemi aşamasında kullandığımız ambalaj malzemelerimiz eşyanızı dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı koruyabilecek kalitededir. Ev mobilyalarınız için özel, içi hava dolu naylonlar kullanılır. Cam eşyalar ambalajlanıp kolilere konulur. Beyaz eşyalarınız orijinal kutularına konulup üzerlerine patpat sararak taşınır. Paketlemede en iyi ambalaj şekli, temiz kağıt dışına havalı naylon ve kutulama uygulamasıdır. Bütün vitrin süsleri ve değerli porselen vb. eşyalar öncelikle kağıda sarılmalı ve sıkı bir şekilde paketlenmelidir.