EV & OFİS TAŞIMACILIK
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları Sektörde öncü kuruluşlardan birisi olan firmamız, şehirler arası nakliyat işinde oldukça başarılıdır. Bizi ön planda ve daha kaliteli kılan en büyük özelliğimiz ise müşteri memnuniyetini her zaman hat safhada tutma gayretimizdir. Eşyalarınızın nakliye işlemi boyunca emin ellerde olduğunu belirtmek isteriz. Taşıma işlemi süresince özen göstermemizin yanı sıra her ihtimale karşı eşyalarınızı sigortalıyoruz ve tam güvenli bir nakliye işlemi gerçekleştiriyoruz. Sizde bize güvenin eşyanızı bize teslim edin. Şehirlerarası nakliyat taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce evinize ekspertiz personelimizi göndererek eşyalarınızı inceleriz ve ona göre uygun araç belirlemesini sağlarız. İsteğe bağlı olarak eşyalarınız için uygun bütçeli sigorta teklifiniz hazırlanır ve size sunulur. Bu sayede eşyalarınız nakliyat süresince sigortalanmış olur. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve diğer nakliye işlerinde sigorta işlemi kuşkusuz çok önemlidir.

Taşımacılık şirketimiz eşyalarınıza özen göstererek bir yerden diğer yere taşır. Sigorta poliçesi imzalandıktan sonra uzman kadromuz ile eşyalarınız evinizde de monte edilerek paketlenir ve muntazam bir şekilde araçlarımıza istif edilir. Eşyaları yerleştirirken de yine aynı şekilde araçtan muntazam bir şekilde indirerek özenle yerine yerleştirir ve monte ederiz. Evden eve şehirlerarası nakliyat sektöründe önemli konulardan biride ambalajlamadır. Değerli eşyalarınızın taşıma sırasında zarar görmesini istemiyorsanız eşyalarınızı emin ellere ve bu işi gerçek anlamda profesyonelce yapan kuruluşlara bırakmalısınız.. Çünkü firmamız müşteri memnuniyetini en ön planda tutmayı misyon edinmiştir.

  • Ankara Şehirler Arası Ev Taşıma
  • Ankara Şehirler Arası Evden Eve Taşıma
  • Ankara Şehirler Arası Ev Nakliyat
  • Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
  • Ankara Şehirler Arası Eşya Taşıma

Türkiye genelinde ikamet eden vatandaşlarımızın nakliye anlamında, artık eşya taşımacılığı derdinde kurtarmış olmaktayız. Firmamıza ait onlarca nakliye aracı ile 20 kişilik deneyimli bir ekiple 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz.  Tüm Türkiye’ye nakliye hizmeti sunmaktayız.  Şehirlerarası taşıma konusunda Ankara’dan tüm illere şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmakta olan başarılı nakliye firmasıyız. Eşyaların güvenliği açısından ciddi şekilde Türkiye genelinde, kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Belirsizliklerin bu sektörde çok fazla olması nedeniyle, müşteri memnuniyeti hedefine yüksek oranda ulaşabilmek ve bu doğrultuda olumlu geri dönüşleri alarak enerjimizi yükseltmek adına tüm gayretimizle sizin için yol kat etmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana ev, ofis, iş yeri, mağaza, parça eşya taşıma da güvenli hizmet sunan tecrübeli bir firma olmayı sürdürüyoruz. Nakliyat sektöründe bir firma için en önemli husus elbette güvendir. Firmamız, müşterileriyle arasında her zaman güven oluşturmaya özen göstermektedir.

Şehirlerarası nakliyat, alanlarında uzmanlaşmış personel çalıştırmaktayız. Firmamız geniş ve teknolojik özelliklere sahip, bakımlı araç ve asansörlü ekipmanları ile şehirlerarası taşımacılık firmaları arasında güvenli nakliye faaliyeti sunan öncü firmalardandır. Taşımacılık aşamalarında çalışan personel oldukça önemlidir.  Taşınma esnasında ilgili personelin yapacağı en ufak bir hata, hem eşyalarda oluşabilecek hasarlara ve fiziki açıdan çeşitli iş kazalarına neden olabilir. Bu sebeple firma olarak bünyemizde birlikte görev yapacağımız tüm çalışanlarımıza düzenli sektör eğitimlerini alabilme imkanını sağlıyor, uygulamalı olarak sahaya yansıtıyoruz. Yılların tecrübesiyle şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetini kaliteli ve sigortalı bir şekilde sunmaktayız.

Ev taşıma işlemi ne kadar zor olduğunu ev taşıyan insanlar bilir. Böylesine zor olan bir şeyi kolaylaştırmak için kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz her şeyi unutun. Eskiden olduğu gibi günlerce kolilere eşyaları toplamak ve bunları kendi gücünüzle arabaya taşımak son buluyor. Konforlu bir sistemle ev taşımanın kolaylığını şehirlerarası nakliyat şirketimizle yaşayabilirsiniz. Şirketimizi aradıktan sonra evinize iş bilen bir ekip gelmekte ve ardından eşyaları listelemektedir. Çünkü her eşya ayrı ayrı paketlenir ve ona göre paket kullanılır. Sert koliler, kırılmaz paketlerle hazırlanarak paketlerin üzerine ne oldukları yazılarak karışma olmaz. Daha sonra asansör sistemimizle eşyalar araca doğru taşınır. Artık apartman içerisinde insan gücünü zorlayacak ve eşyaya zarar verecek taşıma sistemi ortadan kalkıyor. Hem çok hızlı, hem de rahat olan asansör sistemi birçok kişinin tercihidir. Bir günde toplanarak eviniz bir günde taşınır. Firmamız ile iletişime geçerek bütün nakliye taleplerinizi en kısa sürede tam anlamıyla çözüme kavuşturabilirsiniz. Tüm eşyalarınızın bir yerden alınıp başka bir alana götürülmesi için, ne gerekiyorsa firma, taşıyıcı personel ve araç kaptanlarımız ile hazırız diyoruz. Şehirlerarası taşımacılık sektörünün bütün gerekliliklerini harfiyen yerine getirmekte olan ve bu bağlamda etkili çözüm ortaklığı sunan nakliyat firmamızdan sizde taşınma işleminiz için şimdi fiyat teklifi isteyebilirsiniz.