Selçuklu Nakliyat Biz uzun yılların vermiş olduğu deneyim birikiminin bize vermiş olduğu güç ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız Selçuklu Evden Eve Nakliyat firması olarak güven ve sağlam haliyle kaliteli nakliyat hizmetine her daim hassasiyet ile önem vermektedir.

Selçuklu Evden Eve Taşımacılık olarak hatasız hasarsız kaliteli haliyle sunan Selçuklu Ev Taşımacılık firmamız siz müşterilerimizin de eşyalarını en kusursuz haliyle yeni adresinize taşımaya her zaman bir telefon kadar uzağınızda. Ekonomik ücret koşulları müşterimizin istek ve beklentilerine öncelik ve önem verme hizmet anlayışıyla çalışan Selçuklu Şehir İçi Nakliye firmamız her zaman sizlerin beklentilerini karşılamak üzere hizmetinizde.Geniş zengin hizmet olanaklarımızla sizin kıymet verdiğiniz değerli eşyalarınızı ve malzemecinizi en mükemmel haliyle taşımaktayız.

Selçuklu Şehir İçi Nakliyat firmamız güvencesi tarafından sigortalanır. Böylece evden eve taşıma işleminiz sigortalı güvence kapsama altına alınmış olur. Geniş hizmet seçeneklerinizden diğerine fuar eşya kiralama depolama hizmetidir. Selçuklu Şehirler arası Nakliyat Firmamız evden eve nakliyat isteğinizi bize iletmenize sizlere ücretsiz ekspertiz hizmetiyle geliriz.

Ekspertiz çalışanımız taşınacak eşyanın genişliğini ebadını ağırlığını hesaplarlar. Nakliyatın en kusursuz hatasız haliyle yapılabilmesi için rapor tutar. Eşyalarınızın analizi yapıldıktan sonra ücret oranı çıkartılır, ücrette karşılıklı mutabık olunması halinde Selçuklu Asansörlü Taşımacılık işlemi seri bir şekilde başlar.

Eşyaların paketlenme İşleri

Firmamız paketleme elemanları ile eşyalar dikkatli bir şekilde ambalajlanmaya başlanır. Eşyaların paketlenmesi esnasında kırılma hassasiyeti yüksek mümkün eşyalar ayrı bir şekilde itinalı paketlenir. Ambalajlarımız son Avrupa malzemesi teknolojisi ile ezilmesi hasar görmesi yanması mümkün olmayan malzemelerden üretimi yapılmıştır.

Eşyaların Taşınması eşyalar taşımak için özel kabinlerden oluşmuş konforlu araçlara nakliyesinden sonra alanında uzman şoförler tarafından yola koyulur. Araç içi güvenliği sürekli kontrol altındadır.

Eşyaların Yerleştirilmesi

Eşyalarınız yerine ulaştıktan sonra deneyimli personel elemanlarımız eşliğinde taşınmaya başlanır. Eşyalar dikkatlice taşındıktan sonra karışmaması için numaralandırdığımız paketlerden aşamalı olarak açılır. Eşyaların paketten çıkarılmasından sonra yine işin ehli elemanlar eşliğinde mobilya tesisat gibi kurulumları gerçekleşir.
Selçuklu Taşımacılık Şirketleri hizmetimizin son aşaması eşyaların son halini siz müşterilerimizin beğenisini alarak işlemin tamamlandığı kanısına varırız.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...