Şentepe Nakliyat yine tam anlamıyla nasıl uyguluyoruz sorusuna size cevabı istinaden hizmetlerimizi şöyle detaylandıralım.
Şentepe Ev Taşımacılık öncelikle sizi 7 gün 24 saat telefonların başında iletişim halinde bulunmanız için görevlendirdiğimiz personelimize telefon veya mail yoluyla irtibata geçe bilirsiniz.

Taşımacılık hizmeti almak istediğinizi bize ilettiğiniz takdirde biz belirttiğiniz eşya sayısı ve ulaşacağı yer  bilgilerini verdiğiniz takdirde biz sizin vermiş olduğunuz bilgiler dâhilinde ortalama bir fiyat sunarız. Ama her şey netlik kazanması adına firmamızın ekspertiz ile sizi ziyarete gelir bizzat eşya niçin yerinde inceler analiz eder rapor tutar değerini ölçer biçer size net bir şekilde fiyatı tekrar sunarız.

Şentepe Evden Eve Nakliyat

Şentepe Nakliyat Firmaları Bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Anlaştığımız takdirde eşyalarınızın tümünü seçkin bir sigortacılık şirketi ile sigorta kapsamı altına alır hiç bir maddi manevi değerini göz ardı etmeden eşya izin gereken değerini rapor ederiz.

Şentepe Nakliyat Siz bize taşıyacağını tarih zaman ve saati söyler bizde bu şekil doğrultusunda o gün için araçlarımız ile size rezerve etmiş oluruz. Taşıma günü geldiğinde tam zamanında orada oluruz.

Elemanlarımız her bir eşyanızın büyük bir hassasiyet içerisinde paketleme ve ambalajlama işlemlerini yapar. Paketleme işinde elemanlarımız her bir eşyanızın için özel paketleme kağıdı ile temiz sıfır hijyenik koliler içerisine yerleşimi büyük bir ustalıkla yapmaktadır. Eşyanızın hiç bir şekilde hasar görmemesi adına en küçük görülmeyecek detaylara dahi önem veren firma elemanlarımız ile taşınmasını işiniz büyük bir kolaylıkla sağlam hijyenik güvenli koşullarda sağlanmış olur.

Şentepe Evden Eve Nakliyat firmamızın her türlü istenmeyen kazalar karşı önem ve tedbiri azami boyuttadır. Öncelice firmamız yaptığı sigortaya değil kendi güvencesi ile eşyanızı taşır çünkü eşyanızın hasar görmesi demek firmamızın adının negatif değerlendirilmesi demek olduğunu çok iyi bilir.

Şentepe Şehir İçi Nakliyat ve Şentepe Şehirler arası Nakliyat olarak Bugüne dek müşterilerimize en tek bir olumsuz değerlendirme almamış olmanın gururunu yaşıyoruz. Sizin memnuniyetini ziyaret bizim geleceğimiz demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Ankara’da Şentepe Taşımacılık şehir içi ve şehirler arası nakliyat firmaları yanınızdadır.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...