Evden Eve Taşımada Aradığınız En Güvenli Firma
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Ufuktepe Nakliyat

Ufuktepe  NakliyatUfuktepe Nakliyat firmamız kullandığı en son sistem tasıma teknolojisi ile taçlandıralım. Ufuktepe  Evden Eve Taşımacılık Ankara’da büyük bir sektör haline gelmiştir. Ancak bu tasıma nakliye sektöründe yetersiz bilgisiz firmaların müşterilerimize karşı bir sektörde adımızı kötüye çıkarmaktadır. Size taşıma belgelerini sunamayan  günlük yevmiye karşılığı  elemanlarla usulsüz şekilde eşyayı korumasız halleriyle taşımaları ile size farklı fiyat sunmaları akıl karıştırmaları sizde güven eksikliği oluşturmuş olur, oysaki biz

Ufuktepe  Ev Taşımacılık  olarak uzman ekipmanımız tarafından tüm eşyalarınız sigortalanarak güven altına alınarak  ayrıca askılı taşıma yöntemi ile eşyalarınız buruşmayan hijyenik haliyle taşıyoruz. Özel eşyalarınızı dilerseniz tamamen bizim nakliye firmamızda bulunan Türkiye’de bir ilk olan bayan elemanlarımızın eşliğinde toplanıyor ambalajlama sini sağlıyoruz. Böylelikle iç rahatlığı ile özel eşyalarınızı  bizlere teslim edebiliyorsunuz. Siz değerli müşterilerimizin isteği halinde paketleme için elemanlarımızı 2 gün önceden sizlere gönderiyor taşınma işinizi sizin için  aceleye getirmeden rahatlık halinde taşınmanızı  sağlıyoruz.

Ufuktepe  Nakliyat Firmaları olarak Taşıma elemanlarımızın tümüne hizmetin eğitimini vermekteyiz. Bu doğrultuda sizlere en hijyenik ve kusursuz taşıma işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz.  Ayaş evden eve ofis büro kurum taşımacılığında bizde 4 mevsim indirimlerimiz  geçerlidir. Size sunduğumuz fiyatlarımız ile sizlere taşınma işinizi bir yük olmaktan çıkarıyor yüzünüzün gülmesini sağlıyoruz. Ufuktepe  Taşımacılık Firmaları ile asansörlü taşıma sistemimizde sizin gözünüzde güç  gibi görünen taşınması hasar görmeden imkânsız gibi duran piyano gibi özel eşyalarınızı asansörümüz  ile taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Asansör operatörümüz  ile büyük titizlik içerisinde araç içi yerleşiminde gerçekleştiriyoruz. Ufuktepe  Şehir İçi Nakliyat ve Ufuktepe  Şehirlerarası Nakliyat olarak şehir içi ve şehircilik Türkiye’nin her yerine sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir