Evden Eve Taşımada Aradığınız En Güvenli Firma
Burc Mh. Karahöyük Cd. 56/7 Yenimahalle/Ankara
Çalışma Saati: 08:00 - 20:00

Yenikent Nakliyat

Yenikent NakliyatYenikent Nakliyat Başta Ankara olmak üzere çevre illerden ve tüm Türkiye’de şehirlerimize tamamen müşteri memnuniyeti esasına dayanan evden eve ofis işyeri büro fabrika kurumsal taşımacılığı ve fuar kiralama depolama hizmet kalitemizi ile 18 yıldır bu sektörde bulunmaktayız. Bizimle çalışan müşterilerimizde akıllarda çok iyi kusursuz hizmet anlamında intiba bıraktığımız için müşterilerimizin  çevresine tercih edilen firma haline geldik. Bugünde dek tek bir müşterimizden  dahi olumsuz dönüş  almadık. Yenikent Taşımacılık Hep daha iyi hizmet vermek anlayışıyla çaba gösterdik ve bunun neticesinde karşılığını sizden aldığımız referanslarda şahit olduk.

Yenikent Evden Eve Nakliyat olarak her koşulda ilk prensibimizin temelini her yaptığımız taşımacılıkta hatasız ve kusursuz  bir taşımacılık gerçekleştirmektir. Taşımacılık adına çok çeşitli hizmet alanlarımızda işini bilen profesyonel hizmet anlayışımız deneyimlerimiz kalitemiz ile farkımızı ortaya koyarak siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Konfeksiyon ve fabrika üretim işyerleriniz için askılı tekstil taşımacılıkta yapmaktayız. Fuar için stant malzemeleri nakliyesini yapmaktayız.

Biz Yenikent Nakliyat Firmaları olağan olan kalıplaşmış klişe fikir hizmet düşüncesi tarzı ile değil tamamen siz müşterilerimizin bizden beklentileri istekleri nedir biz bu doğrultuda hareket ederek işimizi gerçekleştiririz. Müşterimizin taşınma esnasında kesinlikle sorun yaşamaması için azami bir gayret gösteririz. Kesinlikle aklınızda bulunmalıdır ki taşımacılık hafife alınacak basit bir işlem değildir.

 

Yenikent Şehir İçi Nakliyat ve Yenikent Şehirlerarası Nakliyat Mutlaka işini bile deneyimli uzman bir ekip taşımacılığı  ile gerçekleştirilmelidir. Herhangi bir taşımacılık firmacıda sigortalı taşımacılık yaparak maddi zararınızı  son kuruşuna kadar ödeyebilir fakat maddi açıdan zarar ve kaybınızın karşılanması sizin içinizi rahatlatmaz. Bunun manevi açıdan vereceği huzursuzluk beklide manevi değeri kat ve kat olan eşyanızın zararı sıkıntısı içinizde kalacak.

Bu yüzdendir biz eşyanızı taşırken manevi değeri ile değerlendiririz ve bu titizlikle elemanlarımız ile birlikte hasarsız iş yapımı için 4 elle işimize sarılırız.  Ankara Yenikent Taşımacılık Şirketleri şehir içi ve şehirlerarası nakliyat şirketi olarak güvenli hizmet sunarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir